انتخاب شستی آسانسور How to choose LOP and COP

پارامترهای موثر در انتخاب پنل شاسی کابین و شستی طبقات آسانسور Effective Parameters to choose LOP and COP

انتخاب شستی آسانسور مناسب نیازمند داشتن اطلاعات کافی از تلفیق موارد فنی و ظاهری آسانسور می باشد. به طور کلی شستی های آسانسور دارای دو دسته بندی اصلی شستی طبقات  LOP و پنل شستی کابین COP می باشد. همانطور که از نام آنها  مشخص است، شستی طبقات جهت احضار آسانسور در طبقات مورد استفاده قرار می گیرد و گاها شستی احضار نیز نامیده می شوند. شستی کابین، پنل کابین و یا پنل شستی و نمایشگر نیز جهت فرمان دادن به آسانسور و حرکت به مقصد مورد نظر کاربر مورد استفاده قرار میگیرد.

اما نکات مهمی که در انتخای هریک از این اجزا باید مد نظر قرار گیرد به شرح ذیل است:

– از نظر فنی:

نوع تابلو فرمان مورد استفاده

نوع ارتباط (پارالل یا سریال بودن)

نوع نصب (نصب روکار یا توکار- هماهنگی با سازنده کابین آسانسور)

ابعاد و اندازه پنل آسانسور

– از نظر زیبایی شناختی:

رنگ و پرداخت استیل

کلیدها (پوش باتن)

نمایشگر مناسب

ملحقات مورد نیاز

به علاوه قیمت شستی آسانسور از مواردی است که همواره مورد نظر خریداران قرار دارد. اما پارامتر مهمتر که شرکت پنتا خود را ملزم به رعایت آن می داند، استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و استفاده از پروسه های تولیدی کنترل شده و تکرار پذیر به منظور کاهش خطاها می باشد. این مجموعه تولیدی که اولین دارنده پروانه بهره برداری در زمینه تولید پنل های الکتریکی آسانسور قلمداد می گردد، کارخانه ای با آخرین تکنولوژی روز دنیا تاسیس نموده است تا تمام نیازهای این صنعت را زیر یک سقف رفع نموده و محصولی منطبق با نیاز مشتریان روانه بازار نماید.

ویدئوی معرفی کارخانه پنتا

علیرغم توجه ویژه به بحث کیفیت، ما برای مشتریان خود بهترین قیمت ها و رقابتی ترین محصولات را مهیا نموده ایم. راه اندازی خط تولید الکترونیک با فناوری نصب سطحی SMD  اقدامی در جهت کاهش بهای تمام شده محصولات و ارائه محصول با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب به مشتریان می باشد.

admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *