news

با کیفیت ترین شستی و پنل آسانسور

شرکت پنتا با تولید محصولات کیفی، از صرف هزینه های تعمیر و نگهداری، تعویض قطعات و ... جلوگیری نموده و بدین واسطه یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات را در بین تولید کنندگان داخلی و خارجی به دست مصرف کننده نهایی می رساند

در صنعت آسانسور با نگاه بین المللی دو نوع رویکرد تولیدی در جریان می باشد. رویکرد اول تولید پکیج کامل آسانسور شامل اجزایی چون موتور، کابین، شستی و پنل، ریل، کابل و سایر اجزاء است و رویکرد دوم تولید مستقل اجزا می باشد. شرکت های نوع اول که عموما از نامداران این صنعت محسوب می شوند، به واسطه تعدد پلنت های تولیدی و حجم سرمایه گذاری اولیه بسیار زیاد، انگشت شمار هستند. شرکت هایی چون شیندلر، کانه، اوتیس و هیوندای نمونه خوبی از این شرکت ها می باشند.اما دسته دوم شرکت ها که با تمرکز بر قطعه یا قطعاتی خاص در حال فعالیت هستند، می تواند شامل شرکت های کوچک، متوسط و یا بزرگ باشند. شرکت پنتا از شرکت های نوع دوم می باشد که با توجه به ظرفیت بسیار زیاد آن، از شرکت های بزرگ حوزه تولید شستی و پنل آسانسور به شمار می آید. این شرکت به واسطه دارا بودن تجهیزات تولیدی روز دنیا و بهره گیری از دانش و نگرش کیفیت محور، محصولاتی را روانه بازار می کند که از کیفیت بسیار بالا و دوام زیادی برخوردار هستند. به روز بودن محصولات و تنوع بی نظیر از دیگر خصوصیاتی است که این شرکت را در زمره شرکت های تخصصی این حوزه قرار می دهد. شستی ارزان، میان رده و لوکس در سبد محصولات پنتا یافت می گردد و همه طیف های مصرف کننده و سازندگان آسانسور را شامل می شود.

از نکات ویژه ای که به عنوان وجه تمایز این مجموعه با سایر تولید کنندگان شستی آسانسور یاد می شود، امکان سفارشی سازی محصول با کمترین محدودیت و همچنین زمان تحویل کم تر از هفت روز کاری به واسطه خط تولید چالاک آن می باشد. شرکت پارسان نوین تک آسانبر به دلیل دارا بودن خط تولید الکترونیک با قابلیت نصب سطحی، توانایی تولید شستی های ارزان قیمت را داراست. چرا که نمایشگر، کلید و کلیه اجزای الکترونیکی آن در داخل مجموعه تولید گردیده و از هزینه های برون سپاری و دریافت خدمات خارج از شرکت کاسته می شود. به علاوه تضمین کیفیت و دوام محصولات را برای شرکت پنتا ممکن می سازد.